Mediální kampaně

Zajišťujeme hudební produkci akce TRUCK COUNTRY 3. - 5. 6. 2022 na Letišti Nitra - Janíkovce a mediální kampaně - prezentace společností na této akci. Připravujeme kampaně pro naše klienty na míru zaměřenou na propagaci loga / značky společnosti. Prezentaci klienta zajistíme i na Dakaru nebo závodech tahačů FIA ETRC v závodním týmu Buggyra Racing a na jejich závodních vozidlech. Případně podle požadavků umíme našeho klienta prezentovat na motocyklové akci Veľká cena Piešťan ( SK). Kampaně na míru jsou složené zejména z prezentace na velkoplošných LED obrazovkách , billboardech , plakátech, rozhlasových spotech, inzerci v novinách a časopisech, rozesílání reklamních direct emailů a sms, umístění web bannerů na různých internetových stránkách ….

Dělali jsme i kampaně pro akce , které se organizovali na SLOVAKIA RING : FIA WTCC – Mistrovství světa silničních automobilů, FIA CEZ Rallycross , Truck aréna SLOVAKIA RING, VCSR – Velká cena Slovenské republiky, Autoshow

A reklamní kampaň na Slovensku pro největší sraz kamionů v největším zábavním přírodním areálu v Česku pod názvem Truck aréna ŠIkland.


2001 s.r.o. 2020